Меню
Меню

Відгуки

Співпрацюємо з ТОВ «Фалкон» з 2014 року. Завдяки автоматизації ми отримали можливість самостійно і повноцінно вести облік  швидко і ефективно отримувати необхідну звітність.
Висловлюємо свою подяку ТОВ «Фалкон» за кваліфіковану допомогу, підтримку у вирішенні поставлених завдань і сподіваємося на продовження співпраці.

ТВД «Швейна фабрика «Поділля»

Висловлюємо подяку фахівцям ТОВ ” Фалкон” за доброзичливість і високий професіоналізм в роботі, за швидкодію в рішенні задач, що виникають в роботі. Оновлення програми відбувається своєчасно. Всі матеріали щодо змін поставляються регулярно. При виникненні ряду технічних проблем, фахівці дуже компетентно і оперативно вирішують їх в форматі віддаленого доступу. Велике спасибі хочеться сказати менеджерам за індивідуальний підхід, за за здатність почути і запропонувати краще рішення того чи іншого питання. Сподіваємося на подальшу позитивну співпрацю.

ТОВ «БІОЛІК»

Висловлюємо подяку ТОВ «Фалкон» за сумлінне обслуговування програми , високий професіоналізм у роботі. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

ТОВ "ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ "АЖУР"

ТОВ «ІНТЕР-ЕКО» більше 3 років працює з ТОВ “Фалкон” і хотілося б висловити свою вдячність фахівцям компанії за високий рівень професіоналізму, доброзичливість і готовність завжди прийти на допомогу при вирішенні завдань, що виникають при. Бухгалтерія для України». Ми віримо в збереження сформованих ділових і дружніх відносин, сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю. Бажаємо успішного розвитку і досягнення нових вершин в бізнесі.

ТОВ «ІНТЕР-ЕКО»

Спеціалісти ТОВ «Фалкон» успішно провели впровадження програмного продукту. В результаті ми отримали зменшення рутинної роботи, скорочення ручних операцій та вивільнення часу на більш ефективну роботу. Використання програми значно полегшило всі фінансові операції, починаючи з розрахунків з контрагентами і закінчуючи всіма операціями по рахунках.

Фахівці компанії швидко налаштували облік в системі і всі необхідні звіти і друковані форми. Завдяки автоматизації, ми отримали можливість швидко і без проблем здавати декларації з ПДВ та податку на прибуток. Керівництво в будь-який момент може проаналізувати фінансовий стан організації і побачити залишки товару на складах, формувати закупівлі і планувати надходження грошових коштів.

Дякуємо за висококваліфікований професіоналізм в роботі з програмними продуктами, за пунктуальність і відповідальність в роботі.

Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю

ТОВ "ЖМЕРИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПРЕС"

С  2011 года  наша компания находится на сервисном обслуживании  в ТОВ «Фалкон». В результате автоматизации бухгалтерского учета:

  • мы получили удобный инструмент анализа  деятельности нашего предприятия.
  • возможность быстро сдавать налоговую и бухгалтерскую отчетность
  • получили расширенный функционал по начислению заработной платы.

Программа дает возможность табелировать отработанное время работников, проводить автоматические расчеты больничных, отпускных, оплат по среднему, рассчитывать замены.
Мы благодарит компанию «Фалкон»  за квалифицированную и своевременную помощь в организации оперативного , бухгалтерского и налогового учета на нашем предприятии с помощью программного продукта.
Спасибо аналитикам и программистам компании за понимание, профессионализм, быстроту исполнения поставленных задач.

ТОВ «Акцентр»

Ми працюємо на програмному продукті «BAS».  У різультаті співпраці с фахівцями ТОВ «Фалкон» ми досягли поставлених цілей – вся необхідна інформація для прийняття рішень знаходиться в одному місці і в зручному вигляді. Створена система успішно вирішує основні завдання щодо оптимізації управління. Система дозволяє нам бачити повну і об’єктивну картину стану справ, підвищила прозорість, передбачуваність і керованість внутрішніх процесів і забезпечує більш високу прибутковість бізнесу. Оперативне та своєчасне складання податкової та бухгалтерської звітності.

Дякуємо спеціалістам компанії за своєчасну помощь та професіоналізм.

ТОВ «Органікс»
ТОВ "ШАНС-ДВА"
ТОВ “ШАНС-ДВА” в особі Головного бухгалтера – Супруненко Т.М. хоче подякувати аналітиків та програмістів компанії ТОВ «Фалкон». Високо оцінити їх роботу з причин: легкість в спілкуванні і розумінні ними, що потрібно Замовнику, оперативність вирішення, безпомилковість підготовки рішення. Знання і досвід програмістів в області бухгалтерії і фінансів дозволяють їм максимально швидко зрозуміти і оперативно вирішити поставлені перед ними завдання, виправдати зацікавленість клієнта в отриманні “зручних, результативних” послуг.
ТОВ "ШАНС-ДВА"
Головний бухгалтер: Т.М.Супруненко

Специалисты ООО «Фалкон» успешно провели внедрение программного продукта. Все работы были выполнены в соответствии с поставленными задачами. Неоднократно помогали в работе в вечернее время и в выходные дни. В зависимости от наших желаний сотрудники компании дорабатывали конфигурацию под наши потребности.

Благодарим аналитиков и программистов ТОВ «Фалкон» за все реализованные проекты и рассчитываем на дальнейшее сотрудничество.

ТОВ "ПАРФУМЕРНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "АВАЛОН"
СФГ «Моулин Агро»

Хочу поблагодарить компанию ООО «Фалкон» за плодотворное сотрудничество на протяжении 4 лет. Нравится доброжелательное отношение специалистов компании, понимание и быстрое решение всех вопросов, возникающих в процессе работы.

Всем рекомендуем!

ООО «ВИАЗ»

В нашей компании автоматизированы разные участки учета: расчет зарплаты, бухгалтерский учет, оперативный учет склада. Работаем с компанией ООО «Фалкон» с 2012 года.

Спасибо специалистам компании за быстроту реагирования, профессионализм исполнения задач.

Успехов и благодарных клиентов.

ООО «ВИАЗ»
Гл. бухгалтер Иванова М.В.
ООО «Скорвидер»

Компания – франчайзи ООО «Фалкон» занималась поставкой, установкой и внедрением программного продукта, обучением персонала, а так же предоставляла консультации в рамках дальнейшего сопровождения.

Мы довольны качеством и оперативностью оказания услуг, поэтому планируем продолжать наше сотрудничество и в дальнейшем.

СФХ «Щедра Ныва»

С января 2014 года  наша компания находится на сервисном обслуживании. В рамках обслуживания мы получили:

– качественную автоматизацию финансовой деятельности нашего предприятия;

– закрепленного на постоянной основе аналитика, знающего специфику нашего предприятия;

– оперативное выполнение поставленных задач.

СФХ «Щедра Ныва» выражает благодарность сотрудникам ООО «Фалкон» за продуктивное сотрудничество, системный подход к разработке и внедрению программного продукта.

Желаем успехов в дальнейшей работе и надеемся на плодотворное сотрудничество!

ООО «ТД «Сутиски»

Спасибо за работу! В первую очередь, в нашей совместной работе нужно отметить высокий уровень подготовки сотрудников и оперативность их работы, индивидуальный подход и внимательное отношение. Всегда есть возможность получить грамотную консультацию в сложных ситуациях или услышать мнение специалистов по спорным вопросам.

Консультація по придбанню
BAS ERP

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню СТП

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Можливо у Вас є запитання?

Ми з радістю відповімо на всі питання.
Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Консультація з послуг супроводу та навчання

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню ІТС

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню UA-Бюджет

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Я хочу дізнатись як зменшити витрати?

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Безкоштовна консультація

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Потрібна консультація?

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Маєте запитання?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Замовити консультацію

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію