Меню
Меню

BAS

Business Automation Software

BAS — найбільш оптимальний варіант для середнього та малого бізнесу. Програмне забезпечення автоматизує всі необхідні функції бухгалтерського обліку та аудиту, керування персоналом та нарахуванням заробітної плати, оптимізує документообіг та звітність.

Вся документація ведеться згідно чинного законодавства України.

BAS logo

Чому варто обрати BAS?

Зроблено для малого та середнього бізнесу

Всі програми лінійки BAS ідеально підходять для малого та середнього бізнесу.

Всі операції та звіти відповідають вимогам українського законодавства.

Всі зміни в законодавстві оперативно впроваджуються в оновленнях програми.

Вартість встановлення
від 4 200 грн.

Прекрасна інвестиція для будь-якого бізнесу. Уже в базовій комплектації програми ви отримаєте:

Значно дешевше ніж робота спеціаліста

Зарплата одного бухгалтера складає від 8 000 грн. На рік це складе 96 000 грн.

Також Вам може знадобитися ще помічник бухгалтера. А це ще 96 000 грн. на рік.

Придбавши комплекс BAS, ви зможете значно скоротити витрати та оптимізувати Вашу роботу.

Економія від 80 000 грн. вже з першого року використання!*

Типові рішення

BAS_Accounting_logo

BAS Бухгалтерія
 

Найкраща універсальна програма, що автоматизує процеси бухгалтерського та податкового обліку.

Включає у себе підготовку регламентованих звітів в організаціях, що здійснюють будь-яку комерційну діяльність.

Показати більше

1c-zup_logo

BAS Бухгалтерія КОРП

Цей програмний продукт розроблений спеціально для управління кадрами підприємства та автоматизованого нарахування заробітної плати.

Показати більше

bas_small_buisness_logo

BAS Малий Бізнес

Це готове рішення для управління і обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу.

В програмі передбачено все найнеобхідніше для керування повним циклом роботи невеликого підприємства.

Показати більше

bas_trade_management

BAS Управління Торгівлею

BAS Управління Торгівлею — багатофункціональний інструмент для підвищення ефективності бізнеспроцесів торговельного підприємства. Програма дозволяє в комплексі
автоматизувати задачі оперативного та управлінського обліку, аналізу і
планування торгових операцій.

Показати більше

BAS Бухгалтерія

“BAS Бухгалтерія” є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства. Якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо.

Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку. А завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

BAS Бухгалтерія КОРП

“BAS Бухгалтерія КОРП” призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності. Підходить для організацій, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво тощо. Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

Рішення забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів тощо. Це прикладне рішення також можна використовувати виключно для ведення бухгалтерського та податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

Ключові відмінності “BAS Бухгалтерії КОРП”

Нижче в таблиці наведено ключові відмінності функціональності “BAS Бухгалтерія КОРП” в порівнянні з “BAS Бухгалтерія ПРОФ” 

Порівняння функціональності BAS Бухгалтерія КОРП та BAS Бухгалтерія ПРОФ

Функціональність

BAS Бухгалтерія ПРОФ

BAS Бухгалтерія КОРП

Кадровий облік

Накази про прийом, переведення, звільнення

Ведення штатного розкладу, розрахунок планового ФОП

Облік використання відпусток

Облік стажу, зокрема спеціального стажу, військовий облік

Облік робочого часу

Розрахунок заробітної плати

Оплата за окладом, індексація, прості доплати

Розрахунок та облік податків та внесків

Оплата за середнім заробітком (лікарняні, відпустки тощо)

Оплата роботи за договорами ЦПХ

Складні формули розрахунку, відрядний заробіток, понаднормові, оплата за роботу вночі, нарахування в натуральній формі тощо

Розрахунок утримань (аліменти, виконавчі листи тощо)

Облік розрахунків з ФСС

Загальні можливості

Регламентована звітність

Облік кадрів і розрахунок зарплати в зовнішній програмі й завантаження проводок за результатами розрахунку

Спрощений режим (без зберігання історії кадрових змін)

Обмеження доступу користувачів до зарплатних даних та розподіл прав між кадровиком і розраховувачемBAS Управління торгівлею

BAS Управління торгівлею забезпечує автоматизацію та контроль торгової діяльності підприємства.

Аналіз інформації в реальному часі та доступ до неї на різних рівнях дозволяють максимально швидко ухвалювати правильні і виважені рішення, керувати ризиками та забезпечувати ефективне зростання Вашої компанії.

BAS Роздрібна торгівля

BAS Роздрібна торгівля автоматизує торгівлю починаючи від робочого місця касира в одному магазині, закінчуючи головним офісом міжнародної торговельної мережі.

В поєднанні з іншими інструментами BAS ви отримаєте централізований пульт керування вашою компанією.

Роздрібний продаж, складський облік, аналітика, прогнозування, управління ризиками – все це і багато іншого в одному комплексному рішенні!

BAS Малий бізнес

“BAS Малий бізнес” – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування. Ідеально підходить для підприємств, які здійснюють надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівлю. Рішення допомагає підвищити ефективність роботи компанії. Надає власникам і керівникам широкий спектр інструментів для управління, а співробітникам – нові можливості для продуктивної роботи.

Рішення не переобтяжене зайвою функціональністю. Його можна легко налаштувати на особливості організації управління та обліку в компанії. Це забезпечує можливість “швидкого старту” і зручність щоденної роботи. Програма реалізована повністю на керованих формах. Це дозволяє використовувати її в режимі товстого, тонкого або web клієнта. Тобто працювати з системою з будь-якої точки світу.

BAS Комплексне управління підприємством

«BAS Комплексне управління підприємством» – універсальне рішення, що охоплює основні контури управління та обліку. Програма дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу.

“BAS Комплексне управління підприємством” збільшує продуктивність праці всіх служб підприємства та покращує процеси взаємодії підрозділів.

Додаткові сервіси

При купівлі будь-якої системи автоматизації бізнесу (BAS, KBS-Бюджет) ви отримаєте доступ до сервісів FREDO Звіт та FREDO ДокМен без додаткової оплати.

1c_bas_kbs_fredo-zvit

Сервіс електронної здачі звітності та електронного адміністрування ПДВ. “Безшовна” інтеграція з системами автоматизації бізнесу (BAS), пряме з’єднання з центральним шлюзом ДФС, працює в режимі 24*7 цілодобово без вихідних і святкових днів.

1C-BAS-KBS_fredo-docmen-logo

Сервіс електронного документообігу – обмін первинними документами між контрагентами, автоматичне завантаження й вивантаження в системи автоматизації бізнесу (BAS), обмін будь-якими електронними документами.

falcon-logo

Працюймо разом!

Довіряй професіоналам. Замовляй попередню консультацію.

Готове рішення для аграрного бізнесу

Автоматизація діяльності у аграрній галузі вимагає особливої уваги, враховуючи специфіку процесів та дотримання державних вимог.
Пропонуємо звернути увагу на готове рішення для агробізнесу, яке пришвидшить інтеграцію у бізнес-процеси

Для чого потрібна автоматизація аграрного бізнесу?

Ось деякі реальні історії наших клієнтів:

Як крадуть в лабораторії елеватора.

Показати

Крадіжки на вагах.

Показати

Щоб зберегти та примножити кошти в сільському господарстві, необхідно контролювати  всі бізнес-процеси та зменшити до мінімуму вплив людини. Тобто всі або більшість бізнес-процесів повинні бути автоматизованими.

Галузеві рішення

Ваш бізнес активно розвивається і автоматизація потрібна “на вчора”?

Ми Вас чудово розуміємо, тому пропонуємо готові рішення для автоматизації:

BAS Медицина

“BAS Медицина. Лікарня” та “BAS Медицина. Поліклініка” – рішення, що дозволяють створити єдиний інформаційний простір медичної організації та автоматизувати найбільш трудомісткі задачі обліку та управління бізнес процесами основної діяльності. Рішення є інструментами для побудови ефективного управління сучасною медичною організацією.

“BAS Медицина. Лікарня”

Прикладне рішення “BAS Медицина. Лікарня” призначене для автоматизації основних видів діяльності медичної організації, яка надає медичну допомогу пацієнтам у амбулаторно-поліклінічних умовах і денних стаціонарах. І, також, включає в себе підсистеми для автоматизації лікарень, що надають медичну допомогу в поліклініках та в стаціонарних умовах цілодобового перебування.

Програма дозволяє створити єдиний інформаційний простір медичної організації з розділенням доступу до даних за рольовим принципом. Є можливість вести облік за кількома медичними організаціями в одній інформаційній базі.

Програма комплексно автоматизує різні аспекти діяльності медичної організації, забезпечуючи ефективне управління сучасною медичною організацією. Завдяки широким можливостям, налаштування системи можна пристосувати до різних бізнес-процесів медичної організації.

“BAS Медицина. Лікарня” автоматизує такі види діяльності медичної організації:

 • Облік пацієнтів: введення відомостей про пацієнтів, включно з персональними даними, контактною інформацією, даними медичного страхування та іншою інформацією.
 • Ведення електронних медичних карт пацієнта.
 • Облік і ведення лікарських дільниць, прикріплення пацієнтів до лікарських дільниць.
 • Формування замовлень пацієнта, планування медичних послуг (запис на прийом), формування рахунків на оплату.
 • Планування роботи медичної організації: складання графіків роботи медичного персоналу, приміщень та обладнання, планування завантаження медичних робочих місць.
 • Отримання оплати за медичні послуги від фізичних осіб: облік готівкових і безготівкових грошових коштів, друк касових чеків.
 • Формування змінного завдання медичного персоналу.
 • Реєстрація документів: контрольної карти диспансерного спостереження; направлення на госпіталізацію, відновлювальне лікування, обстеження, консультацію; талона амбулаторного пацієнта; медичного свідоцтва про смерть (форма № 106/о); рецептів (форми Ф1, Ф3).
 • Облік обладнання, що використовується для надання медичної послуги.
 • Взаємодія з PACS і медичним обладнанням за стандартом DICOM 3.
 • Облік виконаних медичних послуг.
 • Формування електронних медичних документів, налаштування шаблонів медичних документів і готових фраз для підстановки в документи.
 • Формування, друк та облік листків непрацездатності.
 • Управління взаєминами з контрагентами: ведення відомостей про контрагентів (про страхові компанії та інші юридичні особи), ведення угод і договорів на надання медичної допомоги.
 • Здійснення взаєморозрахунків з юридичними особами (страховими компаніями), формування реєстру рахунків за надану медичну допомогу.
 • Керування правилами продажу медичних послуг: встановлення цін і знижок.
 • Управління маркетинговими заходами.
 • Проведення профоглядів для співробітників підприємств.
 • Реєстрація взаємодій з пацієнтами телефоном і електронною поштою для роботи Call-центрів.
 • Персональні оповіщення пацієнтів і лікарів через SMS та e-mail.

Крім того, прикладне рішення “BAS Медицина” призначене для автоматизації діяльності лікарняних аптек медичних організацій будь-якої форми власності.

Для лікарняних аптек програма вирішує:

 • ведення обліку руху номенклатури аптечних товарів, зокрема з такою аналітикою: серії, терміни придатності, документи партії (документи надходження в аптеку);
 • облік на складах (сумовий і кількісний) та за місцями зберігання складу (кількісний);
 • ведення обліку аптечних товарів на всіх рівнях звернення в організації: як на аптечних складах, так і у відділеннях медичної організації;
 • ведення роздільного обліку за джерелами фінансування;
 • реєстрація надходження аптечних товарів від постачальників на склади, аптеки та оприбуткування (введення залишків або надлишків за результатами інвентаризації);
 • реєстрація повернень товарів постачальникам;
 • реєстрація розміщення аптечних товарів в місцях зберігання (у разі ведення кількісного обліку за місцями зберігання);
 • реєстрація передачі у відділення та переміщень товарів між складами;
 • реєстрація списання аптечних товарів;
 • реєстрація виготовлення лікарських препаратів;
 • реєстрація фасування готових аптечних товарів з упаковки постачальника в упаковку лікарняної аптеки;
 • реєстрація інвентаризації товарно-матеріальних цінностей як на аптечних складах, так і у відділеннях медичної організації;
 • формування вимог відділень за формальними ознаками лікарського засобу (за діючою речовиною або за міжнародним непатентованим найменуванням, торговим найменуванням, формою випуску тощо);
 • формування розгорнутих аналітичних звітів про рух аптечних товарів;
 • перевірка серій за переліком вилучених з обігу лікарських препаратів;
 • підтримка зовнішнього торгового обладнання: термінали збору даних, сканери штрих-кодів та інше обладнання.

Автоматизація обігу медикаментів та витратних медичних матеріалів

Спеціалізоване галузеве рішення враховує особливості бізнес-процесів обігу медикаментів і витратних медичних матеріалів на складах і у відділеннях (кабінетах) всередині медичної організації. Програма може використовуватися для будь-яких складів медичної організації (у тому числі господарських), тому що реалізовано універсальний підхід до обліку товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) різного виду. Разом з цим передбачені спеціалізовані механізми для обліку саме лікарських засобів. Спеціалізовані механізми для обліку лікарських засобів “розуміють” ведення аналітичного обліку і формування звітності у відповідності до приналежності ліків до списків:

 • наркотичні та психотропні речовини (за групами);
 • сильнодіючі й отрути;
 • безрецептурний відпуск.

Рішення дозволяє вести аналітичний облік ліків за формальними ознаками:

 • діюча речовина або міжнародне непатентоване найменування;
 • торговельне найменування;
 • лікарська форма та форма випуску.

Завдяки гнучким можливостям налаштування програма здатна виконувати всі функції обліку – від ведення довідників і введення первинних документів до отримання аналітичних звітів, на основі яких керівники різних підрозділів можуть приймати обґрунтовані управлінські рішення.

Програма автоматизує такі напрямки діяльності медичної організації:

 • Управління закупівлями: облік закупівель у розрізі постачальників і договорів з контрагентами, по кожній номенклатурній позиції у кількісному та сумовому вираженні.
 • Оформлення повернень: реєстрація повернень постачальникам та актів про розбіжність у кількості та якості під час приймання товару у разі якщо така розбіжність виникла.
 • Аналіз ефективності витрат: оцінка ефективності фінансових витрат на закупівлю аптечних товарів з допомогою ABC/VEN-аналізу (VEN-аналіз дозволяє визначити пріоритетні лікарські препарати відповідно до міжнародної практики їх поділу на життєво важливі (Vital або V), необхідні (Еssential або Е) і другорядні (Non-essential або N)).
 • Управління запасами в аптеці: суцільний предметно-кількісний облік руху номенклатури аптечних товарів за серіями, термінами придатності, документам партії (документам надходження в аптеку), облік руху аптечних товарів як у цілому на складах, так і в розрізі місць зберігання всередині складу.
 • Облік за джерелами фінансування: роздільний облік руху аптечних товарів за джерелами фінансування їх закупівель.
 • Ведення формулярних переліків організації та відділень: ведення формулярних переліків організації і формулярних переліків конкретних відділень, які дозволяють обмежити перелік номенклатурних позицій, доступних для формування вимог в аптеку.
 • Управління виготовленням медичних препаратів: облік виготовлення та фасування лікарських засобів з лікарських прописів у рецептурно-виробничому відділі.
 • Управління запасами у відділеннях і кабінетах: персоніфікований облік витрат лікарських засобів та медичних виробів при наданні медичних послуг, автоматизація процесів узгодження, затвердження та виконання вимог відділень.
 • Контроль наявності серій, вилучених з обігу: з допомогою відповідної обробки здійснюється пошук забракованих серій в залишках товарів. У разі включення відповідного налаштування програми контроль забраковки відбувається на етапі надходження лікарських засобів.
 • Управління роздрібними продажами: автоматизація ведення обліку в роздрібному аптечному пункті медичного закладу з використанням торгового обладнання.

Інтеграція з програмами ведення бухгалтерського обліку

Програма “BAS Медицина” не призначена для ведення повноцінного бухгалтерського обліку і формування всіх необхідних регламентних документів для подання їх у державні податкові органи. Ці завдання вирішуються в інших програмах. У програмі “BAS Медицина” передбачена можливість вивантаження даних на рівні первинних документів та проводок у наступні програми:

 • “Бухгалтерія”, ред. 2.0.
 • “BAS Бухгалтерія”, ред. 2.1.

Прикладне рішення “BAS Медицина” дозволяє вести облік від імені декількох медичних організацій на будь-якій кількості складів. Медична організація складається з різних підрозділів, працівники яких забезпечують взаємодію організації з пацієнтами, страховими компаніями, засновниками та постачальниками і представляють керівництву необхідні аналітичні звіти про результати своєї діяльності. Підрозділи, що беруть участь в обігу медикаментів і витратних медичних матеріалів (склади, лікувальні відділення, кабінети), здійснюють діяльність з управління матеріальними ресурсами медичної організації. Результати руху матеріальних ресурсів медичної організації передаються в бухгалтерську програму. На основі результатів діяльності з управління матеріальними ресурсами медичної організації в інформаційній базі “BAS Медицина” можна формувати звіти, які надаються державним органам.

Ключові переваги для різних рівнів управління

Використання спеціалізованого галузевого рішення “BAS Медицина” дозволяє здійснити комплексну автоматизацію складів та відділень медичної організації.
Менеджери служб управління закупівлями товарів зможуть відстежити весь “життєвий цикл товару”, починаючи з моменту планування закупівель, і закінчуючи моментом відвантаження товарів постачальниками.

Працівники складу та матеріально відповідальні співробітники відділень зможуть вести детальний оперативний облік товарів на складах, у відділеннях і кабінетах. Забезпечено облік товарно-матеріальних цінностей різного виду (медикаментів, медичних виробів, інших матеріалів), оформлення всіх необхідних документів.

Медичний управлінський персонал (в тому числі лікарі з клініко-експертної роботи і лікарі-фармакологи) зможуть оцінювати структуру закупівель та споживання медикаментів з позицій фармакоекономіки, оцінювати динаміку фінансових витрат на ту чи іншу групу препаратів, робити різні вибірки за фармакологічними ознаками ліків.

Керівник підприємства зможе одержувати різноманітні звіти, які у стислій і зручній формі показують поточний стан справ у закупівлях, споживанні медикаментів та витратних медичних матеріалів в медичній організації.

BAS Комплексне управління паливним підприємством

Програмний продукт “BAS Комплексне управління паливним підприємством” призначений для ведення управлінського та фінансового обліку в організаціях, які займаються роздрібною та гуртовою торгівлею паливом. Також, якщо вони мають на території АЗК кав’ярні, ресторани та роздрібні магазини.

Це комплексне рішення, яке допомагає автоматизувати господарські операції з паливом, паливними талонами та картами, а також облік процесів закупівлі та продажу супутніх товарів для мережі автозаправних комплексів. В рішенні реалізовано оперативну звітність з операційної діяльності, блок автоматизації нафтобаз та відповідна регламентована і фінансова звітність. З допомогою звітів користувач має можливість, наприклад, відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту, залишки по акцизним місцям зберігання та багато іншого.

bas-fuel-man

BAS. Модуль обліку акцизного палива

BAS. Модуль обліку акцизного палива – це доповнення до рішень BAS (далі Доповнення) для автоматизації обліку акцизного податку в організаціях, що займаються роздрібною та оптовою торгівлею пальним. Дане Доповнення автоматизує  документообіг при здійсненні господарських операцій з паливом відповідно до вимог законодавства України. 

Доповнення містить звіти, які надають користувачеві можливість прогнозувати обсяг акцизного реєстраційного ліміту та відстежувати рух підакцизних товарів. Також реалізована можливість обліку густини пального для перерахунку ваги в літри, відображення кількості товарів, що надійшло та реалізовано в літрах при температурі 15°C.

bas-fuel-acc-module-logo
falcon-logo

Співпрацюймо разом!

Довіряй професіоналам. Замовляй попередню консультацію.

Індивідуальні рішення

Кожний бізнес унікальний, і ми знаємо це як ніхто!

Ми із задоволенням детально проаналізуємо Ваші задачі та запропонуємо найефективніші інструменти автоматизації, які допоможуть Вам вийти на новий рівень роботи та звільнять час і енергію для нових досягнень.

Не зволікайте, адже бізнес успішний коли він автоматизований!

Заповніть форму щоб отримати безкоштовну консультацію

* – ця сума може змінюватися. Сума яку Ви фактично зможете заощадити залежить від Ваших фактичних витрат, кількості придбаного програмного забезпечення та додаткових послуг.

Консультація по придбанню
BAS ERP

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню СТП

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Можливо у Вас є запитання?

Ми з радістю відповімо на всі питання.
Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Консультація з послуг супроводу та навчання

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню ІТС

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Консультація по придбанню UA-Бюджет

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Я хочу дізнатись як зменшити витрати?

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Безкоштовна консультація

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Потрібна консультація?

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію

Маєте запитання?

Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Заповніть будь-ласка форму нижче.

Замовити консультацію

Заповніть будь-ласка форму для того щоб отримати безкоштовну консультацію